Web seminerleri başlıyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Web seminerleri başlıyor

Üniversiteyi iki yıllık kastamonuda okuduğum için seminerleri pek fazla takip edemiyordum Daha doğrusu seminerler büyük şehirlerde ve sayılı derecede az olduğu için hem takip edemiyordum hemde gidemiyordum. Ancak yakın zamanlarda internet , blog ve diğer teknoloji konularında artış gösteren seminerler ülkemizin teknoloji alanında gelişmeye fazlasıyla açık olduğunu ve bu gelişmeyi destekliyecek bir çok çalışmaların yapılmaya başlandığını görmekteyiz.

Botego sistemini oluşturan Yapayzeki yazılım organizasyonu Ltd.Şti. tarafından her ayın ilk cumartesi günlerinde web ile ilgili bir çok konuda seminerler düzenlenicek.

Seminerlere katılımın ücretsiz olmasıda başka bir artısı. Seminerler Organizasyon Ltd. Şti. tarafından düzenlenen web seminerleri başlıyor! İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri Konferans Salonu‘nda dediğim gibi her ayın ilk cumartesi günlerinde düzenlenicek. Gomedia.tv tarafındanda seminer tanıtım videolarına ulaşabiliceksiniz ve ayrıca seminerlere katılamama gibi bir sorunununz varsa TELE.com.tr dergisinde her ay seminerlerin band çözümünü alabilicekler . Umarım katılımlar yeteri kadar fazla olur. Seminerler hakkında ayrıntılı bilgi için ;

http://www.webseminerleri.com/

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2022 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.