Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin

Twitshot, twitter üzerinde paylaşmak istediğiniz sayfaların içeriğinde bulunan resimleri tarar ve size otomatik olarak atacağınız tweet üzerine eklemeyi kolaylaştırır. Dün yayınlanan IOS uygulaması ile de iphone ve ipad üzerinden paylaştığınızı sayfalara da kolayca resim ekleyebilirsiniz.

2014’de yapılan bir twitter araştırmasına göre atılan tweetlere resim eklendiği taktirde yüzde 35 oranında tekrar tweet (Retweet) edildiği görülmüş. Yani ne olursa olsun twitlerinize eklediğiniz resimler her türlü ilgi çekebiliyor. Aynı zamanda Chrome eklentisi sayesinde de gezdiğiniz sayfaları da resimli bir şekilde twitter üzerinde paylaşabilirsiniz.

Sayfamızın solunda da görüldüğü üzere twitter butonu yerine twitshot butonunu kullanmaya başladık ki, eğer bu sayfayı yada Spaksu Blog üzerinde paylaşmak istediğiniz herhangi bir sayfayı kolayca resimli bir şekilde kolayca paylaşabilirsiniz. Henüz bir wordpress eklentisi yok ancak twitshot geliştiricisi yapılacakları arasında wordpress eklentisinin de olduğunu belirtti. Eğer sizde sayfanıza twitshot butonunu eklemek isterseniz buradan kodları alıp kolayca ekleyebilirsiniz.

➤ Twitshot [iOS Uygulaması]

1 yorumlar On Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2021 Tüm hakları Spaksu Blog'a aittir.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.