Turkcell’den hazır kartlılara ayda 1,1TL’lik “kötü haber” – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Turkcell’den hazır kartlılara ayda 1,1TL’lik “kötü haber”

Bugün Turkcell’den “Adınıza devlete ödenen 1,1 TL Telsiz Kullanım Ücreti 20 Haziran’dan itibaren her ay Hazırkartınıza yansıtılacak” böyle bir mesaj aldım. Önce Turkcell’in kullanıcılarına 1,1TL ödeme yapacağını sanmıştım ama malesef öyle değilmiş. Turkcell Telsiz Kullanım ücreti adı altında hazırkart kullanıcısından ayda 1,1TL kesecekmiş. Tabi bu kesintiden muaf olmanın bir yolu var oda Standart tarifeye geçmek.

Fakat bu standart tarifeye geçen kullanıcılar diğer kampanyalar haricinde sadece Nar kampanyasından yararlanabilecekler. Bu 1,1TL ücret ödemenin amacı ise diğer hizmetlere ek bir bedel olarak gözüküyor. Ben bu konuyu biraz daha araştırıp daha sonra yorum olarak kişisel değerlendirmemi yapacağım. O zamana kadar sizinde yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Konuyla ilgili Friendfeed yorumları:

3 yorumlar On Turkcell’den hazır kartlılara ayda 1,1TL’lik “kötü haber”

  • değerlendirmenizi bekliyorum.

  • TURKCELL acaba ne yaparsam hızlıca eriyip yok olurum diye düşünüp ona göre harekete geçiyor sanki, şaka gibi, ben yıllarca önce uyandım ve TURKCELL’e tek bir kuruş bile kazandırmama kararı aldım, herkese tavsiyem Avea, müthiş tarifeleri ve paketleri var.

  • Turkcellin zaten ihtiyacı vardı bu paraya :) Durmak yok Soyguna devam :)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2022 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.