Türk bloglarından inciler serisi (Mayıs 2010) – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Türk bloglarından inciler serisi (Mayıs 2010)

Türk bloglarından inciler serisi devam ediyor. Bu ay sizlere farklı kategorilerden kendi alanlarında oldukça ilerlemiş ve tasarımsal olarakta gayet başarılı blogları tanıtacağım.

01 – Me-Fallit (bağlantı);

Latince’de bilmiyorum anlamına gelen “MeFallit” blogu iki kişi tarafından kurulan bir blogtur. Kendilerince dikkat çekmek istedikleri herşeyi yazarlar. Yazılarını okumak gayet eğlencelidir bu yüzden takip etmek isteyebileceğiniz bir blogtur.

02 – Kocaelinde (bağlantı);

Güzel ilimiz  Kocaeli şehrindeki etkinliklerden sizi haberdar eden ve bu etkinlikler hakkında geniş bilgilendirme bulabileceğiniz bir blogtur.

03 – Çin Macerası (bağlantı);

Şanghay’da yaşayan bir Türk gencinin kendi yazıları ile Çin’i anlatan Çin Macerası blogunda, Çin hakkında bilmediklerinizi ve Çin ile ilgili bir çok bilgilendirme bulabileceksiniz.

04 – Peçeteden Notlar (bağlantı);

Peçete’den Notlar blogumuzda yapılan yemeklere kişisellik ekleyen bir blog. Kişisel yorumları ile yemeklere ayrı bir lezzet ayrı bir eğlence katan bu blogu takip etmenizde fayda var.

05 – Yazburaya (bağlantı);

Yazburaya blogu genel olarak haber sitesine benzesede altyapı ve düzen olarak bir blog sitesidir. Her telden kategoriyi barındıran blogun adını daha güzel bir şekilde bize yansıtan üst (header) kısmında bir karatahta ve bir tebeşir sizin karalamanızı bekliyor. Haber sitelerinden bıkan kişilere duyrulur.

2 yorumlar On Türk bloglarından inciler serisi (Mayıs 2010)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2021 Tüm hakları Spaksu Blog'a aittir.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.