Reklam - SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Tanıtım yazısı reklam ücretleri ;

Spaksu Blog’a uygun hazır tanıtım yazıları için fiyatımız : Tek Seferlik 300 TL + 1 Link Ücretsizdir. (Ekstra eklenen her link için +50 TL / ay ücreti mevcuttur.)

Safa Paksu tarafından yazılan yazılar için (minimum 200, maksimum 500 kelime) : Tek seferlik 500 TL + 1 Link Ücretsizdir (Ekstra eklenen her link için +50 TL / ay ücreti mevcuttur.)

Tanıtım yazıları içerisinde maksimum 3 adet link yer alabilir. Ücretsiz haricinde eklenen ekstra linkler tanıtım yazısı ücretine dahil değildir ve aylık ücretlendirilir. Tanıtım yazılarında yer alan ekstra linkler aylık ücret ödemenizi durdurursanız yazı sabit kalacak fakat yazıda yer alan ekstra linkler kaldırılacaktır.

Not: Tanıtım yazıları teknoloji, tasarım, mobil, web sitesi (teknoloji veya tasarım ile ilgili) tanıtımı ve blog yazarları ile ilgili konuları barındırmalıdır. Tanıtım yazısının yayınlanması için öncelikle site sahibinin onayından geçmelidir.

Sayfa reklam ücretleri (aylık);

Üst Alan 728x90px reklam ücreti (tüm sayfalarda gözükür) : 500 TL / aylık
Ana sayfa ve yazı araları 728x90px reklam ücreti ( ana sayfada ve her yazıda gözükür) : 400 TL / aylık
Sağ Alan 230x230px reklam ücreti (tüm sayfalarda gözükür) :  200 TL / aylık
Alt Alan Text Link (Bağlantı) ücreti (tüm sayfalarda gözükür) : 100 TL / aylık

Reklam veren kişilerin / kuruluşların reklam yayınlama hakkı Safa Paksu’ya aittir. Uygun görülen reklam yayına alınır. Text Link alanı 12 link ile sınırlıdır ve Teknoloji, Tasarım, Mobil teknoloji alanında veya diğer uygun görülen linkler alınmaktadır.

© 2006-2019 Tüm hakları Spaksu Blog'a aittir.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.