Microsoft Türkiye’den blog yazarlarına davet – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Microsoft Türkiye’den blog yazarlarına davet

Microsoft Türkiye Bazı blog yazarlarını Istanbul’daki yeni Türkiye Ofisine davet etti. Davetliler arasında benimde yer almam gurur verici olsada Ankara’da olduğum için muhtemelen gidemeyeceğim. Bloglara ne kadar çok önem verildiğini göstermek adına bence güzel bir adım.  Yazının devamında bana gönderilen mailden bir parçayı sizinle paylaşıyorum. Umarım blog yazarlarına bu destek veren aktiviteler devam eder.

Alıntı Metin ;
“Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük gelişmeler gösteren ve bugün giderek yaygınlaşan bloglar günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası olma yolunda ilerliyor.

Microsoft Türkiye olarak, Türkiye’nin bir bilgi toplumuna dönüşmesi ve bilişim teknolojilerinin yaygınlaşmasında, modern birer paylaşım platformu olan blogların oynadığı çok önemli rolün bilincindeyiz.

Bu nedenle blog dünyası ile ilişkilerimizi güçlendirmeye, teknolojik gelişmeler ve İnternet’teki gelişme eğilimleri konusunda görüş alış verişinde bulunmaya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda siz değerli blog yazarları ile 12 Şubat Perşembe günü, saat 18:30’da Microsoft Türkiye’nin ofisinde buluşmak istiyoruz.”

3 yorumlar On Microsoft Türkiye’den blog yazarlarına davet

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2022 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.