LG G6 test grubuna katılanlar LG G6 kazanıyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

LG G6 test grubuna katılanlar LG G6 kazanıyor

LG’nin dünya çapında düzenlediği LG G6 “kullanıcı deneyimi” kampanyasına katılan ve LG G6’ya özel hazırlanan micro web sitesi üzerinden çektikleri fotoğraflarla birlikte yorum ve izlenimlerini paylaşan kullanıcılar LG G6 kazanma şansı yakalayacaklar.

LG Electronics’in herkesin merakla beklediği en yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G6 için özel olarak düzenlediği “kullanıcı deneyimi” etkinliğine katılan tüm kullanıcılar, “Neden LG G6 test  grubunda olmak istiyorsun?” sorusuna cevap verenler arasından yapılacak seçimle LG G6 kazanma şansı yakalayacaklar.

LGG6_Collage

LG G6 kazanarak test grubuna dahil olan kullanıcıların, LG G6 ile ilgili deneyimleri, ikili fotoğraf, geniş açı fotoğraf, video ve yorumlarıyla birlikte özel olarak hazırlanan lgg6testgrubu micro sitesinde paylaşılacak.

21 Nisan tarihine kadar başvurular kabul edilecek; ardından seçilecek adaylara LG G6 akıllı telefonu hediye edilecek. LG G6’yıtest etme şansını yakalayan kullanıcıların çektikleri fotoğraflara ve yorumlara aşağıdaki site üzerinden erişilebilecek.

www.lgg6testgrubu.com

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2022 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.