Kelimelerinize LINKZ ile reklam verin – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Kelimelerinize LINKZ ile reklam verin

Günümüzde internet sitesi olupta sitesinden para kazanmaya yeltenmeyen kimse olduğunu sanmıyorum. Adsense , Reklamz , Virgul tarzı reklam veren ve yayıncıları buluşturan firmalar mevcut. Linkz’yi bu firmalardan ayıran bir nokta var. Diğer saydığım firmalar reklamları banner , video yada yazılı link olarak ayrı biçimde sitenize ekletiyor. Fakat Linkz sitenize ek olarak herhangi bir banner yada yazı eklemiyor sizin içeriğinizdeki yazıları reklama çeviyor.

Siteniz bir blog yada fazlasıyla yazı içeren bir site ise Linkz’yi tavsiye ediyorum. Linkz sisteminde yapılması gereken anahtar kelimeleri ve istenilen ürün kategorisini seçmek. Böylece yazılarınızdaki bazı kelimeleri otomatik olarak reklama dönüştürp para kazanmaya başlıyorsunuz. Kısaca site içeriğine bağlı çalışan reklam modeli diyebiliriz. Şahsen Spaksu.com için yayıncı başvurusu yaptım 1-30 gün içinde onaylanırsa ve yazılarımda kırmızı renkli altı çift çizgili kelimeleri görürseniz Linkz reklamları Spaksu.com’da olduğunu anlarsınız . Sistemin nasıl çalıştığını öğrenmek için sizi Linkz sitesine alayım.

http://www.linkz.net/

29 yorumlar On Kelimelerinize LINKZ ile reklam verin

 • blogumdan para kazanmayı düşünmüyordum ama dün mp4 e yığınla para verince dedim ki üç beş kazanıyım da şu aletlerin de parasını ordan çıkarıyım :) yok ya, aslında cuma çıkışında mendil açsam internettekinden çok para kazanırım :)
  bilgi için teşekkürler

 • Tanıtıldığı ve başvuru aldığı süreden itibaren, LINKZ yayını yapmaya başlayan veya başvurusu kabul edilen herhangi bir blog ile henüz karşılaşmadım. Hoş ki red cevabı alan blog sahipleri ile bile karşılaşamadım henüz. Süre çok uzun tutuldu. Yaklaşık Ocak’tan beri başvurular bekletiliyor.

 • Nokta firmasının Virgul servisinide duyurmuştum benzer yazılarda mevcut. Onada başvuralı yaklaşık birkaç ay oldu ne red nede onay cevabı geldi.. Eğer bu sektörde ciddi bir biçimde var olmak istiyorsalar hızlı olmaları yararlarına olur kanaatindeyim. Bakalım zaman ne gösterecek..

 • ben buna yaklaşık 3 ay önce falan başvurmuştum geçen hafta cevap geldi kabul edilmediğim yönünde :) Parasından geçtim bence böyle bir reklamcılık eğlenceli olurdu :( Ama beni beğenmediler :P

 • Öncelikle Spaksu bu siteyi tanıttıgın için sagol ama asıl teşekkürüm Ayyas’a güzel bir tanıtımın ardından firmanın yönünü dile getirdiğiniz için teşekürler. Ne yazık ki bu tarzda internet reklam firmalarının hepsi sadece büyük sitelerle çalışıyorlar. Açıkcası ne bloglar nede diger amatör siteler umurlarında degil.Özellikle dogan grubuna ait olan yüzlerce internet sitesinin reklam pazarlamasını yapıyorlar.Yani amaçları hedefleri son derece dar kapsamlı :) sanırım googleyi dünyanın en büyük reklam devi yapan düşünceden çok uzaklar.
  Spaksu : Virgüle gelince görebildiğim kadarıyla oda nokta sitelerine reklam almak için çalışıyor. Ve bu aralar onlarda dogan medya grubunun sitelerinin reklam pazarlamasıyla ugraşacaklar gibi.

  Başak sana gelince :) linkznin tatlit ettigi Kontrea var bu konuda dünya öncüsü ve kontreanın scriptleri var internette :)) kendi bloguna kendi reklam ajansını kur daha eglenceli olur

 • Tabiri caizse Linkz ezber bozdu. Az önce linkznin yayıncılığmı onayladığı ile ilgili bir mail aldım.. Henüz yayın kodu göndermediler.. Bakalım bekleyip göreceğiz.

 • dediğiniz gibi linkz çok iyi bir sistem oluyor ama malesef belli bir ziyaretçi kitlesine hitap eden ve genelde de web site adını alan kişiselre (sitelre) veriyorlar reklamları ben de başvurdum ama nazikce bir red cevabı aldım .
  tabi umarım alırsın …

 • Burak bey gördüğünüz gibi şuanda linkz reklamları sitemde yayınlanıyor yani onaylandı. Kabul edilmemenizin sebeblerini araştırıp tekrar başvurmanız yararınıza olur düşüncesindeyim..

 • faydalı bilgilerden yararlandım ben de karaladım bişey ler siteme
  kolay gelsin

 • Linkz reklamlarını sitede yeni farkettim,hayırlı olsun(:

 • Sağolasın Kerem..

 • Benide yeni kabul ettiler.Yayınlamaya başladım.

 • Linkze çok çok önceleri başvurmuştum.Ancak ne arayan var nede soran:) Çalıştıkları siteler daha önceleri belirli kapsamda kalıyordu. Şimdi bakıyorum Spaksu ve Gokhans gibi içeriği bol olan bloglarıda ekliyorlar. Umarım birgün kıvama geldiğimizde bizede bakarlar…

 • Gittigidiyor,hepsiburada ve google reklam servisleriyle çalıştım hepsininde başvuru değerlendirme süresi 1 aydan kısaydı hatta kimilerinin aylarca beklediği adsense başvuru sonucum 2 haftada sonuçlandı.Hepsiburada için yaptığım başvurum 1 günde onaylandı yine gittigidiyor’dan 1 gün içinde başvuruma cevap aldım, reklamstore ‘uda unutmamak lazım onlarda 1 gün içerisinde telefonla sonucumu bildirdiler sağolsunlar..Lakin gel gelelim linkz reklam servisine..Tam olarak ne kadar süre önce başvurduğumu hatırlamıyorum ama 1 ayı geçtiğine eminim.Sözde 30 gün içinde sonuçlanacaktı :)
  Ben umut bağlamamıştım ama umudumu da kestim..

 • Ben de başvurduğum süre itibari ile yaklaşık 6 ay bekledim ama sonuçiyi oldu. O 6 ay beklentinin sonunda da sizinle iletişim kuran ve yüksek derecede ilgilenen LinkZ personelinede çok büyük tebrik etmek gerekir bence.

 • Ben de başvurdum baya oldu geri dönüş yapmadılar. Ama uzun süre beklemeleri siteyi takip ettiklerinden olabilir mi? Ne gibi içerik ekliyorlar ya da neler yapıyor bu site gibi. Bence bu yüzden geç onay işlemi sürüyordur.

 • Evet gecikme takip maksatlı diye biliyorum. o nedenle biraz daha beklemeni öneririm.

 • Linkz’e bende kabul edildim.Şimdilik iyi gidiyor..Acaba Linkzden para alan varmı?

 • Şahsen bir miktar ücret almışlığım var.

 • Peki ne kadar birikince veriyor..Mesela kazanç yerinde %15 vs.. yazıyor o % 100 olunca mı verecekler

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2022 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.