Blog Ödülleri 2009 sonuçlar açıklandı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Blog Ödülleri 2009 sonuçlar açıklandı

Blog ödülleri 2009’un sonuçları belli oldu. O kadar uğraşmama ve reklam yapmama rağmen geçen sene de olduğu gibi bu senede dereceye girememenin üzüntüsü  var. Ancak yinede güzel geçen bir yarışma oldu. Oylama sonuçları sitelerdeki yorumlara baktığımızda bazı kategorilerde beklenmedik sıralamalar olduğunu gösteriyor. Sonuçlara ulaşmak için alttaki linki takip edebilirsiniz.

2009-blog-odullerinde-sonuclar-belli-oldu

4 yorumlar On Blog Ödülleri 2009 sonuçlar açıklandı

  • Tasarım olarak en beğendiğim blog Spaksu. İçerik olarak daha iyi olabilir. Biraz daha orjinal alanlara yönelirseniz sanırım bu da hallolacaktır. Sanırım en büyük eksiğiniz yeteri kadar kopyala-yapıştır yapamamanız (!)

  • Övgülü sözlerin için teşekkürler. Kopyala yapıştır yaptığımı mı ima ettin pek birşey anlamadım : )

  • Yarışmadaki sitelerde bol bol kopyala-yapıştır içerik var. Onları eleştirmek maksadıyla öyle bir ifade kullandım. “Yarışmadaki sitelerden en büyük eksiğiniz yeteri kadar kopyala-yapıştır yapmamanız.” diye düzeltirsek biraz daha doğru olur. Size söylemişim gibi olmuş :)

  • Bende katılıyorum bir cok blog sayfalarında bol bol kopyala yapıştır var bu aynı siteden yüzlerce sitenin olması gibi birsey … Fakat bir tanesi yeterli yada alternatif siteleri olabilir ama biraz hazırcılık sanırım omuriliğimize kadar işlemiş :).
    Spaksu ya gelince iyi bir iş başarıyor ve takipteyiz sanırım takipte olmamız da gercekten takip edilmeye değer bir site olduğunun göstergesidir.
    Teşekkürler.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2021 Tüm hakları Spaksu Blog'a aittir.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.