Asus ZenPower 10050 mAh Hızlı Şarj Ünitesi İncelemesi #asuszenpower – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Asus ZenPower 10050 mAh Hızlı Şarj Ünitesi İncelemesi #asuszenpower

Mobil telefonların akıllanması ile beraber gelen sorunların en başında şarj ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılamak adına harici şarj üniteleri üretilmeye başlandı. Harici şarj ünitelerinin kullanım amaçları olarak mobil ürünlerin telefon, tablet vb. çabuk biten şarj ihtiyaçlarını geçicide olsa karşılamaktır. Şuana kadar kullandığım yaklaşık 5 şarj ünitesinden bana göre en iyisi Asus ZenPower‘ı size kısaca tanıtayım.

Zenpower001

Kredi kartı boyutunda olan Asus ZenPower toplamda 10050 mAh kapasitesindedir. Yani 2300 mAh batarya kapasitesine sahip olan bir LG Nexus 5 cep telefonunu toplamda 4,3 kez tam kapasite doldurabiliyor. İşin bir diğer güzel tarafı ise hızlı şarj özelliğine sahip olması. 2300 mAh’lık Nexus 5 telefonu yaklaşık 2-3 saatte tamamen şarj edebiliyor. Kendisini de 6 saatte tam kapasite doldurabiliyor.

Zenpower003

Küçük boyutlu ama yüksek kapasiteli bir ürün olan Asus ZenPower’ın ayrıca her zevke özel olarak birçok renk varyasyonu mevcut. Alüminyum dış kaplamaya sahip Asus ZenPower güzel bir tasarıma sahiptir. Yanında gelen kısa kablosu ile Micro USB sayesinde ürünü şarj edip, normal USB çıkışı ile de mobil ürünlerinizi şarj edebilirsiniz.

Zenpower004

Tasarım olarak benzer olan Xiomi Mi 10400 mAh şarj ünitesi ile karşılaştırıldığında ise boyut olarak Zenpower oldukça küçük, arada 350 mAh kapasite farkı olmasına rağmen ZenPower hızlı şarj özelliğine sahip olduğu için bu farkın aslında pek bir önemi kalmıyor. Hızlı şarj özelliği, boyutu ve kapasitesi ile tercih edilebilir bir ürün olarak şahsen bu ürünü size tavsiye ediyorum.

1 yorumlar On Asus ZenPower 10050 mAh Hızlı Şarj Ünitesi İncelemesi #asuszenpower

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2021 Tüm hakları Spaksu Blog'a aittir.

Kullanım Şartları yerine getirilmeden hiçbir şekilde kopyala - yapıştır yapılamaz, yazılar ve bilgiler kullanılamaz.