Kullanıcılarına değer veren firma : @Yemeksepeti

Firmaların sosyal ortamlarda veya kendi sitelerinde aldığı soruları cevaplamaları konusunda biraz daha çalışmaları gerektiği konusunda sanırım herkes benimle hemfikirdir. Burada soru kelimesinin altını çizdim çünkü bir şeyi merak edersiniz, bir konuda sıkıntınızı iletirsiniz veya önerinizi iletirsiniz ve beklentinizin karşılanmasını beklersiniz. Fakat bir firma var ki beklentisiz yaptığınız yorumlarınıza sorduğunuz soru kadar değer verir. Bahsettiğim firma Yemeksepeti’dir. Bunu arkadaşlarımla konuşurken duymuştum lakin geçen gün kendim yaşadığım için dile getirmek istedim.

Bir süredir sorun yaşadığım, beğenmediğim bir yemek firmasına Yemeksepeti’nde olumsuz yorum yaparak düşük puan vermiştim. Ertesi gün ise Yemeksepeti’nden firma ile görüşüldüğüne dair mail aldım ve sorununuzu daha açıkça belirtirseniz daha net yardımcı oluruz şeklinde ek olarak birde metin yazılmış. Sorunumu bir kez daha detaylıca anlattım ve maile cevap yazdım.

Aynı gün geri dönüş yapıldı. Bu durum birçok firmanın yapmadığı basit ancak kullanıcılar için çok değerli bir hizmettir. Ve bu sayede Yemeksepeti kullanıcıları siteden ve verdikleri hizmetten oldukça memnun durumda. Bu yazı ile kendilerine Teşekkür etmek istiyorum ve bu şekilde devam etmelerini diliyorum.

Teşekkürler Yemeksepeti smile

2 Adet yorum mevcut. Sen de fikrini belirtebilirsin.

  1. Bulut Sunucu   •  

    Yemeksepeti’nin kurucusu ile PHP developer toplantısında konuşma fırsatım oldu , sahibi böyleyse zaten firmanın gerçekten kaliteli olduğuna hiç şüphe yok.

  2. tekno4   •  

    müşteri ile iletişimleri çok olumlu, robot cevap sistemlerinden çok daha insancıl cevapları var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir