KAAN N1, Adroid 7.0 güncellemesine kavuştu

Mevcut SW versiyonu V2.8 ve daha yüksek olan kullanıcılar Android V7.0 Nougat güncellemesini direkt olarak alabilecekler. Mevcut SW versiyonu V2.8 den daha düşük olan kullanıcıların ise önce bir ön güncelleme ile V2,8 e geçiş yapmaları, bir sonraki aşamada da ikinci bir güncelleme ile Android  V7.0 Nougat geçişi sağlamaları öneriliyor. Kullanıcılar, ” Ayarlar >Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri” aşamalarını takip ederek KAAN N1 için yayınlanan güncellemeyi OTA (şebeke) üzerinden indirebilirler.

Başarı Ticaret ve İletişim A.Ş. tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, güncellemeyle birlikte, kullanıcılar aynı anda tek ekranda iki ayrı uygulamayı açabiliyorlar. Bir diğer deyişle, ekranı ikiye bölünmüş halde kullanabiliyorlar. Son iki uygulama arasında sanal tuşlardan kare  tuşuna çift dokunarak hızlı geçiş yapılabiliyor. Hızlı erişim ekranında bulunan uygulamalara ekleme veya çıkartma yapılabiliyor.  İkonun üzerine dokunulunca ilgili menü içeriği görülebiliyor. Mesajlarla ilgili olarak, ekranda mesajı da gösteren bir pencere açıyor ve kullanıcıya direkt oradan cevap olanağı sunuluyor.

KAAN N1 Yeni Reklam Filmi;

KAAN N1 Spaksu İncelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

6 Adet yorum mevcut. Sen de fikrini belirtebilirsin.

 1. İzmir Rehberi   •  

  Yakın zamanda yeni bir telefon almamış olsaydım, bunu alıp kullanmayı düşünürdüm.

 2. damla   •  

  kaan telefonları milletimize hayırlı olsun sizleride takip ediyorum web tasarım program olarak güzel paylaşımlar sunuyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim.

 3. gizli kamera   •  

  Bu telefonu kuzenim aldı, şimdilik çok memnun. Bakalım ilerleyen zamanlarda şikayetleri olacakmı. Zaten yeni çıkan serilerde en önemli faktör kronik hataların olmaması..

 4. Ürün hakkında bilgim yok ama Kaan markasını reklam filmi tam bir reklamcılık başarı öyküsü gibi, gerçekten büyük ilgi toplamayı başardır.

 5. ceylan   •  

  yeni ürün hakkında bilgim yoktu okuyunca anladım yazınız için teşekkürler

 6. Pingback: KAAN N1, Adroid 7.0 güncellemesine kavuştu - Özgür Pazar | İnternet Özgürlüktür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir